Destek & SSS

SEO hizmetimiz her bütçeye uygun biçimde hazırlanarak hizmet vermektedir.Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer aynı alan adını kullanmak istiyorsanız buna gerek yok.Domain süreniz bitmediği sürece domain satın almanız gerekmez.Domain satın almak için tıklayın

Kronik Yazılım olarak, sizlere en iyi hizmet ve ürünü sunabilmek adına, tanıtım, uygulamalı demo sunumu, gereksinim analizi gibi çalışmalarla size en uygun çözümü belirliyor ve uygulamanın satın alma sürecini bu şekilde sonuçlandırıyoruz. Size en uygun çözümü sunmak adına yürüttüğümüz bu faaliyetlerle taleplerinizi karşılamaya yönelik bir ürün konumlandırmış olduğumuzdan, ürün ve çözümlerimizin iadesi mümkün değildir.

Destek Hizmetleri, hizmetin teslim edildiği tarihden itibaren 1 yıl süre ile e-posta ve telefon aracılığı ile ücretsiz verilmektedir. Hizmetlerimiz hakkında her türlü sorularınızı info@kronikyazilim.com adresine e-mail yazarak veya iletişim sayfasındaki formu doldurarak gün içinde çözüme yönelik yanıtını alabilirsiniz. Dilerseniz telefonla 0 537 827 88 54 ile sorularınızı iletebilirsiniz. Teknik Destek Hizmet süreniz dolduktan sonra destek sürenizi uzatmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Grafik tasarım hizmetinde standart şartlarda teslim ettiğimiz formatlar: ai, eps, pdf, psd,.jpg, gif, tif, png

Farklı formatlarda isteniyorsa, hizmeti satın alırken teslim almak istediğiniz formatı söylemeniz yeterlidir.

7 / 24 Destek


Destek ekibimizle proje sonrası oluşacak her türlü sorunlarınıza 7/24 destek sağlamaktayız.


E-mail Adresimiz: bilgi@kronikyazilim.com

Telefon: 0 537 827 88 54

Destek hizmetimiz e-mail ve telefon üzerinden verilmektedir.

#